UZAKTAN EĞİTİM

(0 inceleme)
2,750.00 ₺
Pleiades-Aktivasyon

AKTİVASYON VE EĞİTİM

 • Pleiades uzaktan eğitim ve aktivasyon programı 3 gün günde 1 saat uzaktan uygulanan aktivasyon seanslarından oluşmaktadır.

 • Programlar süresince çalışmalar Pleiades Eğitmenleri Şeref Tolga Kuralay ve Eda Kuralay tarafından yönlendirilir.

 • Program saatleri kişiye özel olarak belirlenir.

 • Katılımcılar program sonrasında kendilerine ve çevrelerine seans uygulaması yapabilir ve uzaktan seanslar düzenleyebilirler.

 • Program sonunda katılımcılar Pleiades Lisans belgesi alarak Pleiades Uygulayıcısı vasfı kazanırlar.

 

2012 yılında Şeref Tolga Kuralay’ın kendi varlığında bu keşfi gerçekleştirmesi ile beraber ortaya çıkan “PLEIADES UYGULAMALARI” , bizlerdeki “GİZLİ ZEKA” yı farketmemizi ve beraberinde varlığımızın her boyutunun yeniden aktive olmasını sağlamaktadır.

Her insanda varolan bu potansiyel açığa çıkarıldığında, tüm yaşamsal sistemlerimiz, zihnimiz, duygularımız ve bilincimiz kendi içinde evrensel zekanın iradesiyle kendi özgün doğasına evrilme sürecine girer.

Pleiades Seminerlerinde bu keşfin gerçekleştirilmesi, deneyimlenmesi ve gündelik hayatımıza nasıl entegre edilmesi konuları işlenmektedir.

Pleiades Seminerlerinde bu keşfin nasıl gerçekleştiği ve insanların bunu kendilerinde nasıl gerçekleştirebileceği bilimsel veriler ve deneyimler ışığında, deneyim ve pratik çalışmalarla katılımcılara Şeref Tolga Kuralay tarafından sunuluyor.

Çalışmalar ve seminer konuları hastalık tedavisi veya teşhis, tarama gibi bilgiler vede müdahaleler içermemektedir.

Tüm seminer çalışmaları ve deneyimlerin amacı, İnsan Doğasının gizli potansiyelini keşfetmek ve hayata farklı açılardan bakabilmektir.

Bu durumda anlaşılması gereken en önemli konu bu sistemi keşfeden Şeref Tolga Kuralay’ın “ŞİFACI”, “İYİLEŞTİRİCİ”, “TEDAVİ EDEN” gibi sıfatlara sahip olmadığıdır.

Denge, farkındalık, iyileşme gibi olgular her insanın ve canlının kendi doğal mekanizması olduğunu ve bu mekanizmaların da evrensel zeka tarafından yönetildiğini kavrayabilirsek, gerçek şifacının varlığımızda ki evrensel gizli zeka olduğunu farketmemiz mümkün olacaktır.

Şeref Tolga Kuralay, evrensel sistemin ve zekanın varlığını kendi iç dünyasında  keşfetmiş, bu keşif ve deneyimler doğrultusunda insanlara işaret levhası olmuştur.

Pleiades seminerlerinde Pleiades Uygulayıcısı olabilir, sizde varlığınızdaki gizli zekayı keşfedebilir, kendi üzerinizde deneyimleyebilir ve kullanabilirsiniz. Aynı zamanda çevrenizle paylaşabilir ve sevdiklerinizede kendilerindeki bu potansiyeli farkettirebilirsiniz.

Sezgilerinizi açmak, özel yeteneklerinizi farketmek, kendinizi dengeleyebilmek, hayat kalitenizi arttırmak ve çevrenize rehber olabilmek sizin seçiminizidir.

İNSTAGRAM

ŞEREF TOLGA KURALAY
Hemen Bağlanın

KATILIMCI GÖRÜŞLERİ

SEMİNER DENEYİMLERİ
Hemen İzleyin

SİZLERDEN GELENLER

SOSYAL SORUMLULUK
Hemen Okuyun

Eğitim Özellikleri

 • Dersler 0
 • Sınavlar 0
 • Süre 1 Saat - 3 Gün
 • Yetenek seviyesi ÜCRETSİZ ETKİNLİKLERE KATILIM SAĞLAMIŞ OLMAK GEREKMEKTEDİR
 • Öğrenciler 6
 • Değerlendirme Evet
Ünite başlıkları girilmemiş
2,750.00 ₺